Osiągnięcia uczniów

Błażej Grądzik

Uczeń klasy IV A naszej szkoły. Pływaniem  zaraził się od  starszego brata Bartosza. Zaczynał w  klubie MPKS Orka Ciechanów od tego sezonu zmienił barwy klubowe i jest zawodnikiem Klubu Pływackiego Ciechanów. Obecnie jego trenerem jest Mariusz Winogrodzki wielokrotny rekordzista Polski i mistrz Europy. W zawodach rangi międzynarodowej, centralnej i okręgowej startuje od dwóch lat. W dniach 25/26.05.2014 brał udział w Mistrzostwach Polski dziesięciolatków gdzie w startach indywidualnych na 100 m zmiany zajął pierwsze miejsce, a na 50 m stylem dowolnym drugie i są to jak dotąd jego największe sukcesy. Obecnie trenuje  raz dziennie o  16  popołudniu 5 dni w tygodniu. Trening trwa 1,5 godziny. Sobót nie ma wolnych,  2 godzinny trening lub zawody, niedziele zajęte na starty w zawodach. Bardzo lubi to co robi. Na medale, których zdobył łącznie 31  i cztery puchary za najlepszego zawodnika zawodów ciężko pracuje na treningach. Najbardziej lubi pływać stylem motylkowym i dowolnym. 

Bartosz Grądzik

Uczeń klasy VI B naszej szkoły. Pływanie trenuje od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Zaczynał w  klubie MPKS Orka Ciechanów od tego sezonu zmienił barwy klubowe i jest zawodnikiem Klubu Pływackiego Ciechanów. Obecnie jego trenerem jest Mariusz Winogrodzki. W zawodach rangi międzynarodowej, centralnej i okręgowej startuje od trzech lat. Uczestniczył już dwa razy w Mistrzostwach Polski swojego rocznika zajmując 81 i 53 miejsce w wieloboju na startujących około 800 dzieci. Obecnie trenuje dwa razy dziennie o 6  rano i o 16  popołudniu 5 dni w tygodniu. Trening trwa 1,5 godziny. Sobót też nie ma wolnych jest 2 godzinny trening lub zawody, niedziele zajęte na starty w zawodach. Bardzo lubi to co robi. Na medale, których zdobył łącznie 26  jeden puchar i jedną statuetkę za najlepszego zawodnika zawodów ciężko pracuje na treningach. Najbardziej Bartosz lubi pływać stylem motylkowym na dystansie 100 metrów obecnie ma 6 miejsce w Polsce na tym dystansie  w swojej kategorii wiekowej z czasem 1.19,76. Jego najważniejszym startem w tym sezonie są  Mistrzostwa Polski swojego rocznika w dniach 6/7.06.2014.Jeden ze zdobytych medali otrzymał z rąk samej Otylii Jędrzejczak.

Karolina Wolniak

Uczennica klasy V b. W roku szkolnym 2013/2014 brała udział w Konkursie Polonistycznym dla uczniów szkół podstawowych organizowany przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty. Rozstrzygnięciem Wojewódzkiej Komisji Konkursu Polonistycznego otrzymała 60% punktów i uzyskała tytuł Finalistki Konkursu Polonistycznego.